Ürün Verilerinizi Merkezileştirin ve Mükemmeleştirin

Tüm Ürün Bilgilerini Tek Bir Yerde Yönetin
Birçok farklı kaynaktan ve farklı formatta gelen ürün verileri ile tüm ürünleriniz, ekipleriniz ve kanallarınız için merkezi bir kayıt sistemine ihtiyacınız var. Yoi Product ile ürün bilgilerini ve süreçleri kontrol edip yöneterek kuruluşunuzu daha üretken ve verimli hale getirebilirsiniz.

Kuruluşunuzun marka değerlerinizi paylaşmasını, ürün varyasyonlarını yönetmesini ve global standartlara uymasını sağlayın. Ürün bilgilerindeki eksik bilgileri kesin olarak belirleyin ve düzenleyin. Pazara ürünlerinizi hızlıca ulaştırın, daha fazla ürün satan ilgi çekici müşteri deneyimleri elde edin ve ürünlerinizi zenginleştirmek için daha fazla zaman kazanın.

Her Yerde Yönetin
Çalışma arkadaşlarınızı, ortaklarınızı ve tedarikçilerinizi her biri ile ilgili ürün bilgileri üzerinde işbirliği yapmasını sağlayın ve her yerde sağlayın. Yoi ürün bilgi yönetimi mobil uygulaması sayesinde ekibinizi her yerde çalışabilir olmasını sağlayın. Ürün verilerini girin, ürün hikayeleri oluşturun, eksik bilgileri tamamlayın. Ekibinize görevler verin ve görevleri takip edin. Ekibinizden ve işbirliği yaptığınız tüm kullanıcılardan geri bildirimler alın.

Ürün Verilerinizi Mükemmeleştirin
Etkili çok kanallı pazarlama, en doğru ve en zengin ürün bilgileriyle başlar. Ürün veri kalitesi, ürün bilgisinin bu bilginin kullanıcısına sağladığı değerin bir ölçüsüdür. Veri kalitenin içsel, bağlamsal, temsili ve erişilebilirlik olarak kategorize edilen birkaç boyutu vardır. Tüm ürün verilerinin doğru ve yüksek kalitede olması gerekir. Bilgiler tam olmalı eksik varsa tamamlanmalıdır. Çünkü eksik kayıtlar, bilgiler veya medya, ürün verilerinin kalitesini düşürür. Ürün verileri güncel olmalıdır ve sık yapılan güncellemeler ile yüksek kalitenin korunması sağlanmalıdır. Tüm ürün bilgileri, her temas noktasında ve tüm kanallarda veriler tutarlı olmalıdır.

Bu süreci kolay yönetebilmek ve ürün bilgilerini merkezileştirmek için Ürün Bilgi Yönetim aracına ihtiyacınız var. Yoi Product Ürün Bilgi Yönetimi Sistemi, ürün verilerini yönetmek, zenginleştirmek, güncellemek ve otomatikleştirmek için kullanılan mükemmel bir platformdur.

Yoi Product
Faaliyet Alanı
Ürün Bilgi Yönetim Yazılımı
Telefon
+9(0212) 993 18 47
Web Adresi