Turksab Hakkında

Cesur Hayallerle Gerçekleştirilen Harika İşler Yapıyoruz

Her işimize yeni bir heyecanla başladık ve tutkuyla devam ediyoruz.

“Ruhu olmayan bir şirketin sadık müşterisi de, sadık çalışanı da olmaz”

İnanıyoruz ki;
Bu ruh ile kurulan ilişkilerle ve yapılan çalışmalarla herkes kazanır.
Müşteriler kazanır, çalışanlar kazanır, tedarikçiler kazanır, yönetim kazanır, hissedarlar kazanır, toplum kazanır, ülke kazanır.

Müşteri Bağlılığı

En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm danışmanlığı, geniş ürün ve hizmet yelpazesi müşterilerimizin güven, saygı ve bağlılığını arttırır.

Müşteri Bağlılığı
Tedarikçi İlişkileri

Tedarikçi İlişkileri

Tedarikçilerimizle olan iş birliği inancımız, adalet ve karşılıklı kazanım üzerinedir. Bu anlayış başarılı işlere imza atmamızı, üretkenliğimizi arttırmamızı ve ilişkilerimizi uzun süreli olmasını sağlar.

Büyüme

Şirketlerimizin büyümesini sağlayacak olan kurumsal yönetimimizdeki açıklık ve şeffaflık, işbirliğine inancı, işe ve bilgiye tümleşik yaklaşım ilkeleridir. Bu ilkeler şirketlerimizin iş birliği içerinde olduğu tüm firmalarla, çalışanlarıyla ve müşterileri ile memnuniyet ve karşılıklı kazanç üzerine kurulu ilişkiler kurmamızı sağlar.

Büyüme
Çalışan Bağlılığı

Çalışan Bağlılığı

Turksab şirketleri çalışanları kurum kimliği ve prensipleri benimsemiş bir ekipten oluşmuştur. Görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için her türlü alt yapı imkânı sağlanır. Bunun getirdiği başarı çalışanların kuruma bağlılığını arttır.