SGK Teşvikleri İçin Mükellef Bir Yazılım

SGK teşvik programı teşviklerin hesaplaması dışında insan kaynakları departmanının hayatını kolaylaştıran araçları barındıran mükellef bir yazılımdır. Potansiyel teşvik sorgulama, tahakkuk raporu ve tahakkuk indirme, borç ve emanet görüntüleme, müfredat kartı, hatalı teşvik sorgulama, geçmiş dönem teşvik takibi gibi SGK araçlarını barındırır. Aylık işe giriş/çıkış raporu ve belge indirme, teşvik simülasyonu, teşvikli personel raporu, şirket grubu teşvik raporu, dönemsel teşvik raporu gibi raporlamalarla tam bir SGK yönetim sistemidir.

Neden işletmeler SGK teşvik programı kullanmalı?

Teşviklerden eksiksiz faydalanıyor dahi olsanız, aylık hizmet ücreti açısından ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ çok daha ekonomiktir. İş sürecine bakacak olursak dışarıdan hizmet aldığınızda, süreci kendi kontrolünüzde yürütemezsiniz. Her zaman birilerine bağımlı kalırsınız. Oysa ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ kimseye bağımlı olmadan tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Üstelik bir kaç dakikada…

Dışarıdan aldığınız hizmette size sadece teşvikli personelin kanun maddelerini söyler. ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ ise size bir yönetim paneli verir. Tüm sicillerinizi bir panelde yönetmenizi sağlar. Üstelik SGK teşvik hesaplamanın yanı sıra emanet hesabı, borç görüntüleme, müfredat kartı, teşvikli personel listesi, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK araçlarını ve raporları verir.

Geriye dönük teşvik düzeltme artık olmadığından ister bünyenizde takip edin ister dışarıdan hizmet listenizi alın. Listeniz eksiksiz dahi olsa bundan emin olamazsınız. ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ ise sizin kontrolünüzde ve yapılan işlemin doğruluğundan emin olursunuz.

SGK teşvik hizmetleri ve tüm süreçlerde profesyonel danışmanlık hizmeti almak için iletişime geçin.

SGK Teşvik
Faaliyet Alanı
SGK Teşvik Yazılım ve Danışmanlık
Telefon
+9(0212) 909 99 41
Web Adresi