Girişimciler

Yenilikçi ve sürdürülebilir bir iş modeliyle beraber, bu modeli gerçekleştirebilecek bir vizyona ve hedefe sahip girişimcileri destekliyoruz.

Turksab Girişimciler

Fikri, eylemi ve tutkusu olan girişimciler ile tanışmaktan mutluluk duyarız.

İyi bir şeyi harika bir şeye dönüştürmek için girişimcilerle birlikte çalışmayı seviyoruz. Amacımız, ekipleri büyütmek, ortakları ve müşterileri çekmek için ilişkilerimizden yararlanmak ve ardından kurucularla birlikte milyon dolarlık işler kurmaktır. Biz şirketlerimiz için elimizden gelen her şeyi yapan aktif ortaklarız.

İyi bir yatırım getirisi aramıyoruz; iyi şirketler kurmayı düşünüyoruz.

Bizim görüşümüze göre yatırım getirisi şirket oluşumunu takip eder. Teknolojideki atılımlar önemliyse, planınızı bu kriterleri karşılayacak şekilde yeniden tanımlamanıza yardımcı olacağız. Daha büyük bir şirket kurma konusunda yardıma ihtiyaç duyan takımlar için iyi bir eşleşmeyiz ve sunabileceğimiz çok çeşitli işletme kaynaklarımız var.

Teknolojiye dayalı ilgi çekici bir hikayeniz varsa, olağanüstü derecede başarılıysanız veya yeterliliğiniz varsa, tutkuluysanız ve yaratıcı ateşle yanıyorsanız, dinlemeye hazırız.

Her zor şey değerli değildir ama değerli şeylerin çoğu zordur.

Her planın riskleri vardır ve biz de bunu anlıyor ve buna değer veriyoruz. Teknoloji riskini piyasa riskine tercih ediyor, teknoloji ve iş risklerini en baştan ortadan kaldırmayı tercih ediyoruz. Açıkça tanımlanmış ve anlaşılmış riskler ile bunların en az parayla ortadan kaldırılmasına yönelik ikna edici bir plan, girişimlerin değerlendirilmesinde önemli kriterlerdir. Temel risklere erkenden odaklanmak istiyoruz. Tüm taraflar için altı ayda 60.000 $’da başarısız olmak, altı yıl ve 600.000 $’da başarısız olmaktan daha avantajlıdır.

Kendinizi ve fikirlerinizi anlatmak için bizimle iletişime geçin.

Tel : +90212 993 17 40

E-Posta : info@turksab.com