FAALİYET ALANLARIMIZ

Turksab teknoloji ve bilgiye dayalı alanlarda iş geliştirmeye ve hizmet vermeye odaklanmıştır.
Bu doğrultuda birçok alanda danışmanlık, yazılım ve ticari hizmetler vermektedir.

Great Doers

İşinizi Yukarıya Taşıyan Uzmanlar

360 Derece Kapsayıcı Danışmanlık Hizmetleri

360 derece danışmanlık, çeşitli uzmanlık alanlarından danışmanları bir araya getirerek işletmenize çok yönlü bir yaklaşım sunar. Bu yaklaşım, şirketin tamamını ele almak, güçlü ve zayıf yönleri tespit etmek ve buna göre stratejiler geliştirmek için kullanılırız. Şirketin tüm bölümlerini, departmanlarını ve süreçlerini değerlendirirken, eksiklikleri gidermek ve iyileştirme fırsatları yaratmak amaçlanır.

Kalıcı değer yaratmak, stratejiler oluşturmak, karlı büyümenizi sağlamak ve bunu sürdürmek için Great Doers Uzmanları size yardımcı olmak için hazır.

greatdoers.com

Great Doers
Jobiers

Personel Alımlarınızda En İyi İşe Alma Uzmanlarıyla Çalışın

Günümüz iş dünyasında, doğru insanları doğru pozisyonlara yerleştirmek, şirketlerin başarısı için hayati bir öneme sahiptir. Personel bulma ve işe alım süreci, işverenlerin en değerli varlıkları olan çalışanları seçmelerine ve işe almalarına olanak tanır. Bu süreç sadece boş pozisyonları doldurmakla kalmaz, aynı zamanda şirketin kültürüne uygun, yetenekli ve istekli adayları bulmak için kritik bir rol oynar.

Jobiers ekibinizle uyumlu çalışacak yetkin adayları bulmanızı sağlıyor ve profesyonel işe alım ekibi ile bu sürecin yükünü ve sorumluluğunu üzerine alıyor. Müşterilerine personel bulmada süreklilik sağlıyor.

jobiers.com

Jobiers
Sendika Danışmanı
Sendika Danışmanı

Sendika Danışmanı

Sendikal Süreçlerde %99,9 Başarı
İşverenlere özel danışmanlık hizmetimizle huzurlu çalışma ortamı sağlayın, başarıyı garanti edin. Sendikal süreç danışmanlığıyla işçi-sendika ilişkilerinde sorunları çözün, uyumu artırın.

İşverenlere sendikal faaliyetlerle ilgili süreçleri doğru yönetmesini ve etkili iletişim stratejileri geliştirmesine yardımcı oluyoruz. İşçi-sendika ilişkilerinde deneyimli danışman ekibimiz, yasal düzenlemeleri takip ederek sizi güncel bilgilerle donatırken, stratejik çözümler sunarak işyerinizdeki istikrarı sağlıyoruz.

sendikadanismani.com

Teşvik Danışmanım

Büyüyen Şirketler, Büyüyen Türkiye

İşletmenize devlet teşvikleri, vergi avantajları, hibe programları ve benzeri teşvik olanakları konusunda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış danışmanlarımız, müşterilerimize mevcut teşvikler hakkında bilgi sağlar, teşviklerin nasıl kullanılacağı konusunda rehberlik eder ve başvuru süreçlerini yönetir.

Böylelikle işletmenizin maliyetlerini azaltmaya, rekabet avantajı elde etmesine, yatırım yapma kararlarınızı desteklemeye ve faaliyetlerinizi genişletmenize yardımcı oluruz.

tesvikdanismanim.com

Teşvik Danışmanım
SGK Teşvik

SGK Teşvik Hesaplama ve SGK Yönetim Aracı

SGK teşvik programı teşviklerin hesaplaması dışında insan kaynakları departmanının hayatını kolaylaştıran araçları barındıran mükellef bir yazılımdır.

Potansiyel teşvik sorgulama, tahakkuk raporu ve tahakkuk indirme, borç ve emanet görüntüleme, müfredat kartı, hatalı teşvik sorgulama, geçmiş dönem teşvik takibi gibi SGK araçlarını barındırır.

Aylık işe giriş/çıkış raporu ve belge indirme, teşvik simülasyonu, teşvikli personel raporu, şirket grubu teşvik raporu, dönemsel teşvik raporu gibi raporlamalarla tam bir SGK yönetim sistemidir.

sgk-tesvik.com

SGK Teşvik
Yoi Works

YOI Works İş Yönetim Yazılımları : İşletmeler İçin Dijital Çözümler

İşletmelerin verimliliklerini artırması ve süreçleri yönetmesi için geliştirilen iş yönetim yazılımları, günümüz dijital dünyasında önemli bir rol oynamaktadır.

Yoi Works iş yönetim yazılımları, işletmelerin karmaşık süreçlerini kolaylaştırarak, verimliliği artırarak ve kaynakları daha etkin bir şekilde kullanmalarını sağlar. Yoi Works, işletmelerin farklı alanlardaki operasyonlarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları, finans, pazarlama ve daha birçok işlevsel alan için özel çözümler sunar.

yoiworks.com

Yoi Works
Yoi Product

YOI Product Ürün Yönetimi Sistemi : Ürünlerinizi Etkili Bir Şekilde Yönetin

Ürün yönetim sistemi, işletmelerin geniş ürün yelpazelerini yönetmelerine yardımcı olur. Ürün bilgilerini bir araya getirir, standartlaştırır ve merkezi bir veritabanında depolar. Ayrıca, bu bilgileri farklı satış kanallarında (e-ticaret siteleri, pazar yerleri, bayi ağı, mobil uygulamalar gibi) paylaşmak için uygun formatta sunar.

YOI Product, ürünlerin özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını, tanımlamalarını ve diğer önemli bilgileri tek bir yerden yönetme olanağı sağlar. Aynı zamanda, bu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini korurken, farklı pazarlama ve satış kanallarında tutarlı bir görünüm sunmanıza yardımcı olur.

yoiproduct.com

Yoi Product
İstoç

Toptan Alışverişin Adresi : istoc.com

Binlerce alıcı ve satıcı toptan alışveriş için istoc.com’da buluşuyor.

İstoç üretici firmalar, distribütör firmalar, ithalatçı firmalar, büyük toptancılar; Cam, porselen, metal ve plastik mutfak eşyaları, endüstriyel mutfak ürünleri, hotel, restaurant ve kafe tüketim ürünleri, mutfak ve banyo ürünleri, ev dekor ürünleri, elektrikli küçük ev aletleri, parti malzemeleri, yapı malzemeleri, kimyasal malzemeler, temizlik malzemeleri, kırtasiye ve ofis malzemeleri, hırdavat ve nalburiye ürünleri, av ve balıkçılık malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve daha birçok ürün grubu satıcıları, toptan ticaret yapan alıcılar, perakende ticaret yapan alıcılar, internetten ticaret yapan alıcılar, tedarik hizmeti veren alıcılar, fabrikalar, kurumsal tüketiciler, ucuzluk pazarları, ev ve dekor ürün satıcıları, kırtasiyeler, nalburlar, hırdavatçılar, marketler ve daha birçok sektörden alıcılarla buluşturuyor.

istoc.com

istoc.com