Binlerce Alıcı ve Satıcı Toptan Alışveriş İçin istoc.com’da Buluşuyor.

İstoç üretici firmalar, distribütör firmalar, ithalatçı firmalar, büyük toptancılar; Cam, porselen, metal ve plastik mutfak eşyaları, endüstriyel mutfak ürünleri, hotel, restaurant ve kafe tüketim ürünleri, mutfak ve banyo ürünleri, ev dekor ürünleri, elektrikli küçük ev aletleri, parti malzemeleri, yapı malzemeleri, kimyasal malzemeler, temizlik malzemeleri, kırtasiye ve ofis malzemeleri, hırdavat ve nalburiye ürünleri, av ve balıkçılık malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve daha birçok ürün grubu satıcıları, toptan ticaret yapan alıcılar, perakende ticaret yapan alıcılar, internetten ticaret yapan alıcılar, tedarik hizmeti veren alıcılar, fabrikalar, kurumsal tüketiciler, ucuzluk pazarları, ev ve dekor ürün satıcıları, kırtasiyeler, nalburlar, hırdavatçılar, marketler ve daha birçok sektörden alıcılarla buluşturuyor.

İstoç satıcılar için ürünleri sergileme ve yeni müşterilere ulaşmak için mükemmel bir platform sağlarken, alıcılar içinde binlerce ürüne en uygun fiyatlarla ulaşabilme, zaman tasarrufu, yeni ürünlerden ve kampanyalardan haberdar olabilme imkanı sağlar.

Toptan Satış ve Alım Yapanlar İçin Mükemmel B2B Platformu

istoc.com toptan alışveriş yapan alıcı ve satıcıların buluştuğu bir pazaryeridir. Binlerce üretici, distribütör, ithalatçı firma satışlarını istoc.com ile arttırıyor ve yeni müşteriler buluyor. Üstelik İstoç’un sadece ulusal pazarda değil, global pazarda da kayda değer bir yeri vardır. Hem ulusal pazarda satışlarınızı arttırın, hem global pazarda da yeni müşteriler bulun. Daha fazla satış ve yeni müşteriler için siz de istoc.com’da satış yapmalısınız.

istoc.com toptan alışveriş yapan alıcı ve satıcıların buluştuğu bir pazaryeridir. Binlerce üretici, distribütör, ithalatçı firma satışlarını istoc.com ile arttırıyor ve yeni müşteriler buluyor. Üstelik İstoç’un sadece ulusal pazarda değil, global pazarda da kayda değer bir yeri vardır. Satın alma süreçlerinizi kolaylaştırın. Daha uygun fiyatlarla binlerce ürüne ulaşın. Yeni tedarikçiler ve yeni ürünler bulun. Henüz bir kurumsal hesabınız yoksa şimdi başvurun ve alışverişe başlayın.

İstoç
Faaliyet Alanı
B2B Pazaryeri
Telefon
+9(0212) 659 22 22
Web Adresi